Společnost PARTNER IPEX jako TATRA autorizovaný dealer dodala svému zákazníkovi z Královéhradeckého kraje vozidlo TATRA PHOENIX v provedení třístranný sklápěč 6x6 s hydraulickým nakládacím jeřábem.

 

Vozidlo TATRA PHOENIX v provedení T 158-8P6R33.390 je vybaveno motorem PACCAR MX-11 o výkonu 330 kW, automatizovanou šestnáctistupňovou převodovkou ZF a jednostupňovou přídavnou převodovkou TATRA. Kabina vozidla je vyrobena v krátkém denním provedení a vybavena multifunkčním volantem, autorádiem s handsfree, odpruženým sedadlem řidiče, pevným sedadlem spolujezdce, třetím sedadlem na tunelu motoru a automatickou klimatizací. Na přání je vozidlo vybaveno vnější sluneční clonou, výstražnými oranžovými majáky, přídavnými vzduchovými houkačkami, systémem sledování zatížení náprav, přídavnými kryty předních světlometů a zpětných zrcátek.

 

Nástavba v provedení třístranně sklopné korby je dodána společností VS MONT. Objem korby je 10 m3. Korba je vyrobena z materiálu HARDOX HB 450 v tloušťce 5 a 4 mm. Levá bočnice korby je ovládána hydraulicky. 

 

Na vozidle je umístěn hydraulický nakládací jeřáb HYVA HB 160xE4 se zdvihovým momentem 14,20 tm a dosahem 12,27 tm.

 

V případě zájmu o vozidlo TATRA kontaktujte obchodního zástupce společnosti PARTNER IPEX.

 

Kontakt

Vojtěch Svoboda
manažer prodeje vozidel
Tel.: +420 720 969 420
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Galerie

Novinky