Společnost PARTNER IPEX jako TATRA autorizovaný dealer dodala svému zákazníkovi ze Zlínského kraje vozidlo TATRA PHOENIX v provedení lesovůz 6x6.

 

Vozidlo TATRA PHOENIX v provedení T 158-8P6R33.390 je vybaveno motorem PACCAR MX-13 o výkonu 390 kW (530 HP), automatizovanou šestnáctistupňovou převodovkou ZF TRAXON s intardérem a jednostupňovou přídavnou převodovkou TATRA. Kabina vozidla je vyrobena ve středním spacím provedení a je vybavena multifunkčním volantem, autorádiem, odpruženým a vyhřívaným sedadlem řidiče, pevným sedadlem spolujezdce, lůžkem, lednicí a automatickou klimatizací. Na přání je vozidlo vybaveno vnější sluneční clonou, výstražnou oranžovou světelnou LED rampou, přídavnou světelnou LED rampou s ochrannou nerezovou rampou, přídavnými kryty předních světlometů a zpětných zrcátek.

 

Na vozidle je umístěn hydraulický nakládací jeřáb PALFINGER EPSILON Q180Z. Nástavba pro odvoz dříví je vyrobena a dodána společností IPEX. Hydraulický nakládací jeřáb byl dodán společností KUHN MT.

 

V případě zájmu o vozidlo TATRA kontaktujte obchodního zástupce společnosti PARTNER IPEX.

 

Kontakt

Vojtěch Svoboda
manažer prodeje vozidel
Tel.: +420 720 969 420
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

Galerie

Novinky